Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin Yeni Güncellemesi PC Sistemlerini Aşırı Isınabilir!

 
Gelecek temalı açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için bu ayın sonlarında yeni bir güncelleme yayınlanacak. CD Projekt Red’in baş programcısı Filip Pierscinski’ye göre bu güncelleme hem CPU’ları (işlemci) hem de GPU’ları (ekran kartı) etkileyecek. ) yoğun olarak kullanacak ve sistemleri ısıtacaktır.
 
PC sistemleri çok ısınabilir
 
 
 
Pierscinski, Cyberpunk 2077’nin bu yeni sürümünün sekiz çekirdekli CPU’ların yüzde 90’ını kullanabileceğini iddia ediyor. Bu nedenle PC oyuncularını uyarıyor. Bu bağlamda oyuncuların oyun oynarken sistemlerini kontrol etmelerini ve aşırı ısınmaya karşı dikkatli olmalarını tavsiye ediyor.
 
Öte yandan bu açıklamalara baktığımızda bu tür durumlar sürpriz değil. Çünkü Cyperbunk 2077’nin yeni güncellemesi, yol takibinden tam anlamıyla yararlanıyor ve oyun sistemine büyük iyileştirmeler ve iyileştirmeler getiriyor. Yani bu bağlamda genel CPU kullanımı artabilir. Bu nedenle PC oyuncularının böyle bir duruma hazırlıklı olması gerekiyor.
 
Son olarak ücretli genişleme paketi Phantom Liberty’nin 26 Eylül 2023 tarihinde yayınlanması bekleniyor. Ayrıca yukarıda bahsi geçen ücretsiz güncellemenin ek paketten önce veya sonra yayınlanması planlanıyor.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu